Müükhouse
Terraced House with Garage in Cogliate
138 000 €
690 €/m²
14 Via XXV Aprile, Cogliate, Cogliate
3
Toad kokku
1
Vannitoad
200 m²
Elamispind
Kirjeldus
This terraced house, located centrally in Cogliate, comprises three rooms and one bathroom. The property spans approximately 100 m² on the ground floor and an additional 100 m² on the first floor, connected by an internal staircase. A detached garage is included, and the house is available for renovation, offering opportunities for interior personalisation.
Asukoht
14 Via XXV Aprile, Cogliate, Cogliate
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
2,1 km6 minLennujaam
24 km1.1hHaridus
Lasteaed
400 m6 minKeskkool
19 km49 minÜlikool
7 km17 minRaamatukogu
400 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
300 m5 minRestoran
100 m2 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
300 m4 minHaigla
3 km8 minVeterinaaria
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
14 km35 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
2,1 km5 minPhoto Tour

facade

courtyard

courtyard

courtyard
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.