Pildid puuduvad
Müükhouse
Terraced House with Balcony in Cirié Centre
44 000 €
524 €/m²
Piazza Castello 30, Cirie'
2
Toad kokku
1
Vannitoad
84 m²
Elamispind
10 m²
Terrass
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This terraced house, located in the heart of Cirié, comprises two rooms and one bathroom, with a 10 m² balcony. The property, situated on the ground floor, requires renovation and features a south-facing orientation. It includes a 15 m² cellar and a single car parking space, with potential for conversion of the roof space.
Ehitusaasta1950
SeisukordVajab remonti
Korrust2
Asukoht
Piazza Castello 30, Cirie'
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
600 m10 minLennujaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minKeskkool
20 km52 minÜlikool
17 km44 minRaamatukogu
5 km12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
400 m6 minRestoran
100 m2 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
2,5 km6 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
19 km49 minKeskkond
Raudtee
600 m9 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.