Müükhouse
Terraced House in Lorquí with Garden
36 900 €
415 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
2
Vannitoad
89 m²
Elamispind
Kirjeldus
This terraced house offers one bedroom and one bathroom, located in a tranquil residential area of Lorquí. The property is well-distributed, optimising space for a comfortable lifestyle. It is situated in a well-connected area with easy access to local amenities and services.
Ehitusaasta1959
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
16 kmLennujaam
32 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
7 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
13 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

facade
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.