Pildid puuduvad
Müükapartment
Terraced Apartment with Garden in Chieti
230 000 €
1983 €/m²
Via Colle dell'Ara 221, Chieti
7
Toad kokku
5
Vannitoad
116 m²
Elamispind
Kirjeldus
This seven-bedroom, five-bathroom terraced apartment is located in Chieti Scalo, near the university area. The property spans multiple levels, featuring a private garden and dual autonomous entrances. It offers triple exposure for natural light, a balcony, and a terrace with views of the communal garden. The apartment is fully furnished and well-suited for student rental, with a functional open-pl...
Ehitusaasta1967
Asukoht
Via Colle dell'Ara 221, Chieti
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
900 m15 minLennujaam
6 km17 minHaridus
Lasteaed
500 m7 minÜlikool
100 m1 minRaamatukogu
2,3 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
400 m6 minRestoran
400 m7 minPank
1000 m15 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
1,2 km19 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
12 km32 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
600 m9 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.