Müükother
2-bedroom property in Ieper
Alates 255 000 €
3750 €/m²
Pannenhuisstraat 1B, 8900 Ieper
2
Magamistoad
1
Vannitoad
68 m²
Elamispind
1951 m²
Krunt
SeisukordVajab remonti
Lisaomadused
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immo.notaris.be
Asukoht
Pannenhuisstraat 1B, 8900 Ieper
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
700 m10 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Lasteaed
2,4 km6 minKeskkool
11 km29 minÜlikool
17 km45 minRaamatukogu
1,8 km28 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m13 minToidupood
1,2 km19 minRestoran
1,1 km17 minKaubanduskeskus
22 km56 minPank
1,2 km19 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
6 km14 minHaigla
2,8 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
10 km27 minKeskkond
Suurem tee
5 km12 minRaudtee
500 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.