Müükapartment
Taverna with Terrace in Matera
70 000 €
1400 €/m²
Matera
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom taverna is located a short walk from Via Nazionale, with excellent public transport and shopping facilities nearby. The property features an independent entrance, a living room with a kitchenette, and a bathroom. It includes a terrace, stone vaulted ceilings, updated installations, a renovated bathroom, and split air conditioning for both heating and cooling.
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,3 km21 minLennujaam
52 km2.3hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
400 m5 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
100 m2 minRestoran
200 m3 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
100 m1 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
37 km1.6hPhoto Tour

living room

living room

bathroom

bedroom

bedroom
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.