Müükhouse
T5 House with Garden in Perols
499 000 €
4664 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
107 m²
Elamispind
493 m²
Krunt
493 m²
Aed
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom house is located in a quiet area of Perols, close to shops, tramway, and schools. The property features a well-maintained garden, a south-facing living room with a fireplace and high ceilings, and a garage with a mezzanine. Additional amenities include a balcony, a potager, and a poulailler.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

living room

garden

bathroom

bedroom

kitchen

staircase

kitchen
T5 House with Garden in Perols
499 000 €
4664 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
D-Habitat
Viide: 220050
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.