Müükapartment
T4 Apartment with Loggia in Saint-Martin-d’Hères
147 000 €
2132 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
68,9 m²
Elamispind
Kirjeldus
This T4 apartment is located in Saint-Martin-d’Hères, featuring four bedrooms and one bathroom. It includes a bright living room, independent kitchen, hallway, three bedrooms, a bathroom, and separate WC, with a functional layout suitable for shared living or traditional renting. The property also offers a loggia and a storage cellar, with one bedroom currently rented, providing immediate rental i...
Ehitusaasta1974
Energiaklass
181 kWh/m²/yrD
Class D — 181 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
12 kg CO²/m²/yrC
Class C — 12 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
39 kmHaridus
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

bedroom

bedroom

bedroom

hallway entrance

bedroom
T4 Apartment with Loggia in Saint-Martin-d’Hères
147 000 €
2132 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
HIDRI IMMO PLUS
Viide: 2681
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.