Müükapartment
T2 with Loggia in Jassans-Riottier
174 500 €
4363 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
40 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This T2 apartment is located on the ground floor of a modern, secure residence in Jassans-Riottier. It features a bright living room of 20 m², a spacious bedroom with built-in wardrobes, and a functional bathroom with WC. The apartment includes a 5.38 m² loggia and a double parking space in the basement. The property benefits from individual gas heating and is situated in a quiet area with conveni...
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus0
Energiaklass
91 kWh/m²/yrC
Class C — 91 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
11 kg CO²/m²/yrC
Class C — 11 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
21 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
5 kmVeterinaaria

other room
T2 with Loggia in Jassans-Riottier
174 500 €
4363 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
HABEAS
Viide: 19-A03-RIG
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.