Müükapartment
2-room apartment in Castanet-Tolosan
159 000 €
3698 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
43 m²
Elamispind
1
Energiaklass
70 kWh/m²/yrB
Class B — 70 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
16 kg CO²/m²/yrC
Class C — 16 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
4 kmLennujaam
13 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond