Müükapartment
T2 Apartment with Seafront Access in Consolação
310 000 €
3780 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
82 m²
Elamispind
120 m²
Krunt
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom apartment is fully furnished and ready to move into. It features two private parking spaces and is located just a short distance from Praia da Consolação. The property includes a fully equipped kitchen and a welcoming living room.
Ehitusaasta1994
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Lennujaam
77 kmHaridus
Ülikool
27 kmRaamatukogu
27 kmTervishoid
Haigla
35 kmVaba aeg ja loodus
Rand
25 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.