Müükapartment
Studio with West Exposure in Paris 17ème
106 000 €
8154 €/m²
1
Toad kokku
1
Vannitoad
13 m²
Elamispind
Kirjeldus
This studio, located on the third floor in a quiet street, offers west-facing living space and a kitchenette. It includes a bathroom with WC and is situated near the Parc Martin Luther King and Square des Batignolles. The property is conveniently close to the Pont Cardinet metro station on line 14.
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.