Müükapartment
Studio with Terrace in Talence
84 000 €
3500 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
24 m²
Elamispind
11 m²
Terrass
Kagu
Suund
Kirjeldus
This one-bedroom studio apartment is located on the fourth and top floor of a 2002 building in Talence, featuring a south-east facing 11 m² loggia. The apartment includes a living area, kitchenette, bedroom, and bathroom with WC. It is conveniently situated near the Talence Forum tram stop and Talence Halls, with close proximity to schools and universities.
Ehitusaasta2002
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus4 / 4
Energiaklass
202 kWh/m²/yrC
Class C — 202 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
8 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Studio with Terrace in Talence
84 000 €
3500 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
PROPRIETES PRIVEES
Viide: 440438WARY
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 16. märts 2026 | 79 900 € | 3632 € / m² | Algne |
| 16. märts 2026 | 82 000 € | 3565 € / m² | +2.6% |
| 17. märts 2026 | 79 900 € | 3632 € / m² | -2.6% |
| 8. apr 2026 | 82 000 € | 3565 € / m² | +2.6% |
| 9. apr 2026 | 79 900 € | 3632 € / m² | -2.6% |
| 23. apr 2026 | 82 000 € | 3565 € / m² | +2.6% |
| 24. apr 2026 | 84 000 € | 3500 € / m² | +2.4% |
| 24. apr 2026 | 85 000 € | 3542 € / m² | +1.2% |
| 24. apr 2026 | 79 900 € | 3632 € / m² | -6.0% |
| 24. apr 2026 | 82 000 € | 3565 € / m² | +2.6% |
| 24. apr 2026 | 79 900 € | 3632 € / m² | -2.6% |
| 2. mai 2026 | 82 000 € | 3565 € / m² | +2.6% |
| 5. mai 2026 | 79 900 € | 3632 € / m² | -2.6% |
| 8. mai 2026 | 84 000 € | 3500 € / m² | +5.1% |
| 8. mai 2026 | 85 000 € | 3542 € / m² | +1.2% |
| 9. mai 2026 | 82 000 € | 3565 € / m² | -3.5% |
| 9. mai 2026 | 79 900 € | 3632 € / m² | -2.6% |
| 18. mai 2026 | 84 000 € | 3500 € / m² | +5.1% |
| 20. mai 2026 | 79 900 € | 3632 € / m² | -4.9% |
| 20. mai 2026 | 82 000 € | 3565 € / m² | +2.6% |
| 20. mai 2026 | 84 000 € | 3500 € / m² | +2.4% |
| 20. mai 2026 | 85 000 € | 3542 € / m² | +1.2% |
| 21. mai 2026 | 84 000 € | 3500 € / m² | -1.2% |