Müükapartment
Studio with Terrace and Parking in Port Camargue
149 000 €
5138 €/m²
1
Toad kokku
1
Vannitoad
29 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
7 m²
Terrass
Põhi
Suund
Kirjeldus
This 29 m² studio apartment, located on the first floor of a secure residence, features a renovated interior with a nautical decor. It includes an entrance cabin, a living/sitting area with a kitchenette, a bathroom, and a separate WC. The property offers a 7 m² terrace with views of the marinas and a secure parking space. Situated 10 minutes' walk from the south beaches and local shops, it is 40...
Ehitusaasta1979
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus1 / 3
KüteElekter
Turvalisus24/7
Energiaklass
220 kWh/m²/yrD
Class D — 220 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrA
Class A — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
6 kmKeskkool
6 kmÜlikool
19 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

dining room

bedroom

bathroom

balcony

kitchen

kitchen
Studio with Terrace and Parking in Port Camargue
149 000 €
5138 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Evelyne BERTHAUD
Viide: 1164
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 13. juuli 2025 | 179 000 € | 6172 € / m² | Algne |
| 7. okt 2025 | 169 000 € | 5828 € / m² | -5.6% |
| 12. märts 2026 | 159 000 € | 5483 € / m² | -5.9% |
| 13. apr 2026 | 149 000 € | 5138 € / m² | -6.3% |