Müükapartment
Studio with Parking in Limoges Centre
43 000 €
2688 €/m²
1
Toad kokku
16 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This studio, located near the Limoges town hall, offers 16.3 m² of living space and includes a parking space. It is situated close to amenities, public transport, and the Faculty of Law and Economics. The property is equipped with fibre optic internet and features an individual heating system with electric radiators.
OmandTäis
Korrus1
KüteElekter
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr, paruvendu.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
246 kWh/m²/yrC
Class C — 246 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
7 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalRand
17 kmKeskkond

Studio with Parking in Limoges Centre
43 000 €
2688 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
iad France
Arnaud Bonnet
Viide: 1947647
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.