Müükapartment
Studio with Park View in Schaerbeek
120 000 €
6000 €/m²
Schaerbeek
1
Toad kokku
1
Magamistoad
20 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom studio apartment is located near Parc Josaphat, with access to tram 25 and buses 64/65. It features an open-plan kitchen equipped with a four, hob, fridge, cabinets, and sink, alongside a living area with built-in storage, a double bed, TV, high table, and stools. The property includes a bathroom with toilet and washbasin, double glazing, and electric heating, currently rented for...
Ehitusaasta1915
SeisukordHea
Korrus1 / 3
Energiaklass
826 kWh/m²/yrG
Class G — 826 kWh/m²/yr
Asukoht
Schaerbeek
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
600 m9 minMetroopeatus
1,4 km22 minLennujaam
6 km16 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minAlgkool
1,1 km17 minKeskkool
200 m3 minÜlikool
1,8 km28 minRaamatukogu
900 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
100 m2 minRestoran
200 m3 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m3 minHaigla
1,3 km21 minVeterinaaria
0 m1 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
17 km43 minKeskkond
Suurem tee
2,9 km7 minRaudtee
500 m7 minPhoto Tour

Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.