Müükapartment
Studio with Mezzanine in Leuven Centre
265 000 €
5521 €/m²
Maria Theresiastraat 43 0002
1
Magamistoad
1
Vannitoad
48 m²
Elamispind
Kirjeldus
This ready-to-move-in studio features a mezzanine and a separate private entrance, offering maximum privacy. Completely renovated in 2019, it includes a kitchenette, private bathroom, and is fully furnished. Located in the heart of Leuven, it is close to KU Leuven, the station, and other amenities.
Ehitusaasta1850
SeisukordSuurepärane
Korrus0
KüteGaas
Lisaomadused
Möbleeritud
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: weinvest.be
Energiatõhusus
Energiaklass
171 kWh/m²/yrB
Class B — 171 kWh/m²/yr
Asukoht
Maria Theresiastraat 43 0002
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
500 m7 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minKeskkool
18 km46 minÜlikool
100 m2 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
100 m1 minHaigla
800 m12 minVeterinaaria
700 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1,9 km30 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
400 m6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.