Üürapartment
Studio with Garden in Fontenay-sous-Bois
847 € / kuus
34 €/m²
1
Toad kokku
1
Vannitoad
25 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom studio is located on the second floor of a small, historic building, offering a garden setting. The property is well-lit and quiet, situated close to the RER A station. It features an open-plan living area with kitchen, a bathroom with WC, and includes a digital entry system.
Ehitusaasta1840
SeisukordVäga hea
Korrus2 / 3
Lisaomadused
Aed
Möbleeritud
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
248 kWh/m²/yrD
Class D — 248 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Studio with Garden in Fontenay-sous-Bois
847 € / kuus
34 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
CENTURY 21 Agence de la Mairie
Viide: 1792
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. mai 2026 | 848 € | 34 € / m² | Algne |
| 22. mai 2026 | 847 € | 34 € / m² | -0.1% |