Müükapartment
Studio with Exposed Stone in Paris 3
336 000 €
11 586 €/m²
1
Toad kokku
29 m²
Elamispind
Kagu
Suund
Kirjeldus
This 29 m² studio, located on the 5th floor of a pre-Haussmannian building, features exposed stone and timber framing. It includes a living area, separate kitchen, and bathroom with WC, benefiting from a large window and south-east exposure. The property is situated in a sought-after address in the 3rd arrondissement, close to numerous amenities and well-connected by public transport.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus5 / 7
Lisaomadused
Konditsioneer
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
12 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond

hallway entrance

Studio with Exposed Stone in Paris 3
336 000 €
11 586 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Fortis Immo Transaction
Viide: 4283_MT
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.