Müükapartment
Studio with Balcony in Fagnières
76 000 €
2873 €/m²
1
Toad kokku
26,4 m²
Elamispind
Kirjeldus
This studio apartment, located in a recently maintained residence, offers a bright and pleasant living space. It features an open-plan kitchen, a modern bathroom with a shower and storage cupboards, and a balcony. Situated close to shops, schools, and public transport, it provides a convenient location for daily needs.
Ehitusaasta2023
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2 / 3
Lisaomadused
Lift
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
109 kWh/m²/yrB
Class B — 109 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
123 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
33 kmKeskkond

Studio with Balcony in Fagnières
76 000 €
2873 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
IAD France / Anthony Pihet
Viide: 2015486
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.