One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Luksemburg
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Luksemburg
  3. Studio with Balcony in Differdange
1 / 8
MüükKorterStuudio

Studio with Balcony in Differdange

345 000 €
11 129 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
31 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht

Kirjeldus

This studio apartment is located on the 10th floor of a modern building in the Arboria district of Differdange. It features a combined living/sleeping area with an en-suite wardrobe and balcony, a bathroom with double washbasins and shower, and a private cellar. The property is conveniently situated near amenities such as Auchan, an international school, and a medical centre, with a parking space...

OmandTäis
Korrus10

Lisaomadused

Aed
Elektrilaadija
Lift
Linnaavaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: wortimmo.lu

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m2 min
Raudteejaam
200 m3 min
Lennujaam
23 km1.0h

Haridus

Lasteaed
100 m2 min
Algkool
5 km13 min
Keskkool
1,0 km16 min
Ülikool
5 km12 min
Raamatukogu
200 m3 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
200 m3 min
Toidupood
100 m1 min
Restoran
0 m1 min
Kaubanduskeskus
5 km13 min
Pank
0 m1 min

Tervishoid

Apteek
100 m1 min
Arst
0 m1 min
Haigla
1,1 km17 min
Veterinaaria
400 m7 min

Vaba aeg ja loodus

Park
100 m1 min
Rand
28 km1.2h

Keskkond

Suurem tee
3,0 km8 min
Raudtee
200 m3 min

Photo Tour

Välivaade - Studio with Balcony in Differdange

facade

Magamistoad - Studio with Balcony in Differdange

bedroom

Rõdu - Studio with Balcony in Differdange

balcony

Garaaž - Studio with Balcony in Differdange

garage

Vannitoad - Studio with Balcony in Differdange

bathroom

Magamistoad - Studio with Balcony in Differdange

bedroom

Õhuvaade - Studio with Balcony in Differdange

facade

Plaan - Studio with Balcony in Differdange
Studio with Balcony in Differdange
345 000 €
11 129 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Wortimmo
Avaldaja
Agence immobilière MaraMax s.àr.l
Viide: Wi482393
Asukoht
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.