Müükapartment
Studio with Balcony and Bastille View in Estacade
60 000 €
3750 €/m²
1
Toad kokku
16 m²
Elamispind
Kirjeldus
This studio with mezzanine is located in the Estacade area near Alsace Lorraine, featuring an optimised layout to maximise living space. It includes a balcony with a view of the Bastille, exposed stone walls, and a mezzanine for the sleeping area. The property requires essential energy efficiency upgrades.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
35 kmHaridus
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.