Müükapartment
2-room apartment in GRESSE-EN-VERCORS
49 800 €
1992 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
25 m²
Elamispind
Ehitusaasta1981
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
54 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
32 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
5 kmHaigla
18 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee
4 kmPhoto Tour

garden
2-toaline korter asukohas GRESSE-EN-VERCORS
49 800 €
1992 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Rémy GARCIA
megAgence
Viide: 202665
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.