Müükapartment
1-bedroom apartment in Antwerpen
99 000 €
3667 €/m²
Ommeganckstraat 25, 2000 Antwerpen
1
Magamistoad
1
Vannitoad
27 m²
Elamispind
SeisukordHea
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
B
Class B
Asukoht
Ommeganckstraat 25, 2000 Antwerpen
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
300 m5 minMetroopeatus
300 m4 minLennujaam
34 km1.5hHaridus
Lasteaed
300 m5 minKeskkool
1,6 km25 minÜlikool
700 m11 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
300 m5 minHaigla
1,1 km18 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
2,7 km7 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
200 m4 minPhoto Tour

Asukoht
Ommeganckstraat 25, 2000 Antwerpen
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.