Müükapartment
Student Apartment with Private Bathroom in Leuven
199 000 €
12 438 €/m²
Brusselsestraat 3180001
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
16 m²
Elamispind
181 m²
Krunt
Kirjeldus
This one-bedroom apartment is located in Leuven, on De Brusselsestraat, close to various faculties and the UZ Gasthuisberg. The building features eight student rooms, each with private sanitary facilities, and includes a ground-floor bike storage and a communal kitchen with a terrace on the first floor. The apartment is on the ground floor with a private bathroom, offering a modern finish with hig...
Ehitusaasta1935
Asukoht
Brusselsestraat 3180001
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,1 km5 minLennujaam
11 km29 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minKeskkool
17 km43 minÜlikool
0 m1 minRaamatukogu
900 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
400 m7 minRestoran
500 m7 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
300 m5 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
2,7 km7 minKeskkond
Suurem tee
900 m14 minRaudtee
2,0 km5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.