Müükhouse
6-room house in Karrebæksminde
3 195 000 DKK
8235 DKK/m²
Strandbakken 52, Klinteby, 4736 Karrebæksminde
6
Toad kokku
388 m²
Elamispind
5017 m²
Krunt
Ehitusaasta1930
Asukoht
Strandbakken 52, Klinteby, 4736 Karrebæksminde
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,5 km24 minLennujaam
77 km3.3hHaridus
Lasteaed
9 km23 minÜlikool
19 km50 minRaamatukogu
4 km10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,0 km5 minToidupood
4 km10 minRestoran
2,0 km5 minTervishoid
Arst
3 km9 minHaigla
11 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
6 km15 minRand
2,4 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.