One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Hispaania
  3. Storage Space in Elche
1 / 2
MüükÄripind

Storage Space in Elche

Alates 287 448 €
225 €/m²
1277 m²
Elamispind

Kirjeldus

This storage space is located in Elche, Alicante, with a total area of 1277 m². It is available for acquisition exclusively through a judicial auction process, with no direct purchase option. The property is not currently accessible for viewing.

OmandTäis

Lisaomadused

Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: fotocasa.es

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

999 kWh/m²/a
G
Class G: 999 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

999 kg CO²/m²/a
G
Class G: 999 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
7 km
Lennujaam
Lähedal

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
6 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
8 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Välivaade - Storage Space in Elche

facade

Storage Space in Elche
Storage Space in Elche
287 448 €
225 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Fotocasa
Avaldaja
ALTAMIRA ASSET MANAGEMENT SA
Viide: 9199##9199_0018_PE0004
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.