Müükhouse
Stone Manor House with Garden in Cancale
986 000 €
4287 €/m²
8
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
230 m²
Elamispind
1895 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom stone manor house features a principal suite on the ground floor. The property includes a spacious living area, a terrace, a large garden, and a garage, with additional accommodation in a separate outbuilding.
Energiaklass
202 kWh/m²/yrC
Class C — 202 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
67 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
27 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla

Stone Manor House with Garden in Cancale
986 000 €
4287 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
COTE PARTICULIERS - Saint-Malo et Cancale - Côté Particuliers Cancale
Viide: 57342621
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 8. veebr 2026 | 1 141 800 € | 4964 € / m² | Algne |
| 9. apr 2026 | 1 041 800 € | 4530 € / m² | -8.8% |
| 24. apr 2026 | 1 039 000 € | 4517 € / m² | -0.3% |
| 10. mai 2026 | 986 000 € | 4287 € / m² | -5.1% |