Müükhouse
Stone Longère with Garden in Pierrefonds
273 000 €
1655 €/m²
6
Toad kokku
165 m²
Elamispind
1153 m²
Krunt
18 m²
Terrass
24/7
Turvalisus
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom longère features a 18 m² south-facing terrace and a 1,000 m² garden. The property, built in 1836, offers a peaceful setting in the village of Pierrefonds, 20 minutes from Compiègne.
Ehitusaasta1836
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
14 kmLennujaam
46 kmHaridus
Algkool
4 kmKeskkool
LähedalÜlikool
14 kmRaamatukogu
13 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
13 kmPhoto Tour

Stone Longère with Garden in Pierrefonds
273 000 €
1655 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
L'art 2 Vendre Immobilier
Viide: VM3305-LART2VENDRE
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.