Müükhouse
Stone House with Terrace in Fontrieu
139 500 €
1395 €/m²
3
Toad kokku
100 m²
Elamispind
1058 m²
Krunt
1050 m²
Aed
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom stone house features a 29 m² living room with a wood-burning stove, a 12 m² kitchen, and a 34 m² living area upstairs. The property includes a large terrace and is situated on a 1050 m² plot in a peaceful, rural setting near Fontrieu.
Ehitusaasta1900
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Raudteejaam
17 kmLennujaam
90 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
14 kmÜlikool
20 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalHaigla
17 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
12 kmPhoto Tour

Stone House with Terrace in Fontrieu
139 500 €
1395 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1494219
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 7. juuli 2025 | 155 000 € | — | Algne |
| 17. okt 2025 | 149 000 € | — | -3.9% |
| 15. apr 2026 | 139 500 € | — | -6.4% |
| 21. apr 2026 | 149 000 € | — | +6.8% |
| 27. apr 2026 | 139 500 € | — | -6.4% |
| 6. mai 2026 | 149 000 € | — | +6.8% |
| 11. mai 2026 | 139 500 € | — | -6.4% |