Müükhouse
Stone House with Pool in Gers Countryside
430 000 €
2575 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
167 m²
Elamispind
10 149 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom stone house features a 25 m² living room with a fireplace and a 25 m² fitted kitchen. The property includes a pool, a 21 m² summer kitchen, and a 100 m² detached stone outbuilding, set in a one-hectare wooded park.
Ehitusaasta1800
Energiaklass
149 kWh/m²/yrC
Class C — 149 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
83 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
LähedalKeskkool
7 kmÜlikool
32 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
8 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
7 kmRand
10 kmPhoto Tour

facade
Stone House with Pool in Gers Countryside
430 000 €
2575 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
NESTENN Condom - NESTENN Condom
Viide: 39278489
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.