Müükhouse
Stone House with Garden near Gaillac
430 000 €
1303 €/m²
330 m²
Elamispind
2500 m²
Krunt
2500 m²
Aed
Kirjeldus
This five-bedroom house, comprising five T3 apartments, is located in a peaceful village near Gaillac. Each apartment features a balcony or terrace, with a total garden area exceeding 2,500 m² and a pool. The property includes a complete basement and offers immediate rental income from three occupied units.
Energiaklass
323 kWh/m²/yrE
Class E — 323 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
44 kg CO²/m²/yrD
Class D — 44 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
9 kmRaudteejaam
8 kmLennujaam
57 kmHaridus
Algkool
8 kmKeskkool
11 kmÜlikool
22 kmRaamatukogu
10 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
9 kmToidupood
3 kmRestoran
3 kmPank
9 kmTervishoid
Apteek
3 kmHaigla
11 kmVeterinaaria
10 kmVaba aeg ja loodus
Park
8 kmRand
17 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.