Müükhouse
Stone House with Garden in Flers Town Centre
143 900 €
1199 €/m²
6
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
120 m²
Elamispind
475 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom stone house features a living room with a fireplace and a separate kitchen. The property includes a garden with a south-facing terrace, a 35 m² garage, and additional outbuildings, situated in a quiet, residential area within walking distance of amenities.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
113 kmHaridus
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee