Müükhouse
Stone Hamlet House with Pool in St Martin de Castillon
371 000 €
3313 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
112 m²
Elamispind
Kirjeldus
This stone house, located in a charming hamlet in St Martin de Castillon, offers four bedrooms and one bathroom. It features a private garden, a private terrace, and access to a shared pool and park. The property includes a living space of approximately 50 m², a kitchen area, and several outbuildings such as a workshop, laundry room, pantry, and cellars.
Energiaklass
318 kWh/m²/yrE
Class E — 318 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
84 kg CO²/m²/yrF
Class F — 84 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
20 kmLennujaam
51 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
6 kmKeskkool
9 kmÜlikool
19 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
9 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
23 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
6 kmHaigla
10 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
11 kmPhoto Tour

terrace patio
Stone Hamlet House with Pool in St Martin de Castillon
371 000 €
3313 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Pierres & Tradition en Luberon
Viide: 4510
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.