Müükhouse
5-room house in Bække
995 000 DKK
5378 DKK/m²
Stationsvej 6, 6622 Bække
5
Toad kokku
185 m²
Elamispind
444 m²
Krunt
Ehitusaasta1939
Asukoht
Stationsvej 6, 6622 Bække
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km14 minLennujaam
18 km47 minHaridus
Lasteaed
6 km17 minÜlikool
22 km57 minRaamatukogu
10 km27 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
8 km21 minPank
8 km21 minTervishoid
Arst
9 km24 minHaigla
12 km32 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
9 km23 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.