Müükhouse
4-room house in Strandby
695 000 DKK
4317 DKK/m²
Stationsvej 34, 9970 Strandby
4
Toad kokku
161 m²
Elamispind
871 m²
Krunt
Ehitusaasta1960
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Stationsvej 34, 9970 Strandby
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m8 minLennujaam
58 km2.5hHaridus
Lasteaed
1000 m16 minÜlikool
29 km1.3hRaamatukogu
6 km16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
2,6 km7 minRestoran
500 m8 minPank
6 km16 minTervishoid
Apteek
6 km16 minArst
6 km15 minHaigla
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
1,7 km27 minRand
700 m11 minKeskkond
Raudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.