Müükhouse
Split-Level Villa with Garden in Pignan
459 000 €
1996 €/m²
8
Toad kokku
230 m²
Elamispind
525 m²
Krunt
19 m²
Terrass
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom villa is arranged as two separate apartments, each with independent access. The property features a 19 m² terrace, a 525 m² garden, and is in need of modernisation. The villa is situated in the commune of Pignan.
Ehitusaasta1982
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmPhoto Tour

Split-Level Villa with Garden in Pignan
459 000 €
1996 €/m²
Avaldaja
Propriétés-Privées.com
Viide: 438.898VRR
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. veebr 2026 | 489 000 € | 2126 € / m² | Algne |
| 18. märts 2026 | 459 000 € | 1996 € / m² | -6.1% |