Küpros
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Küpros
  3. Split-Level House with Views in Aglisides
1 / 27
MüükMaja

Split-Level House with Views in Aglisides

365 000 €
1973 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 31. juuli 2026

3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
185 m²
Elamispind
639 m²
Krunt
36 m²
Terrass

Kirjeldus

This house features three bedrooms, two bathrooms, and a basement with additional kitchen facilities. It is located in the village of Aglisides, offering panoramic views and a large plot with over 300 m² of yard space. The property includes a 36 m² covered veranda and is optionally available furnished.

Ehitusaasta2000
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1

Lisaomadused

Aed
Möbleeritud
Parkla
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: home.cy

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

B
Class B

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Lennujaam
13 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
20 km
Raamatukogu
12 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
4 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
3 km
Arst
6 km
Haigla
15 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
8 km
Kuulutuse allikad
Home CyHome CyAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
David Spyrou Estates
Viide: 23612

Photo Tour

Välivaade - Split-Level House with Views in Aglisides

facade

Elutuba - Split-Level House with Views in Aglisides

living room

Vannitoad - Split-Level House with Views in Aglisides

bathroom

Köök - Split-Level House with Views in Aglisides

kitchen

Magamistoad - Split-Level House with Views in Aglisides

bedroom

Söögituba - Split-Level House with Views in Aglisides

dining room

Elutuba - Split-Level House with Views in Aglisides

living room

Elutuba - Split-Level House with Views in Aglisides

living room

Rõdu - Split-Level House with Views in Aglisides

balcony

Terrass - Split-Level House with Views in Aglisides

terrace patio

Esik - Split-Level House with Views in Aglisides

hallway entrance

Magamistoad - Split-Level House with Views in Aglisides

bedroom

Magamistoad - Split-Level House with Views in Aglisides

bedroom

Vannitoad - Split-Level House with Views in Aglisides

bathroom

Magamistoad - Split-Level House with Views in Aglisides

bedroom

Magamistoad - Split-Level House with Views in Aglisides

bedroom

Elutuba - Split-Level House with Views in Aglisides

living room

Magamistoad - Split-Level House with Views in Aglisides

bedroom

Vannitoad - Split-Level House with Views in Aglisides

bathroom

Vannitoad - Split-Level House with Views in Aglisides

bathroom

Terrass - Split-Level House with Views in Aglisides

terrace patio

Köök - Split-Level House with Views in Aglisides

kitchen

Terrass - Split-Level House with Views in Aglisides

terrace patio

Garaaž - Split-Level House with Views in Aglisides

garage

Välivaade - Split-Level House with Views in Aglisides

driveway

Terrass - Split-Level House with Views in Aglisides

terrace patio

Välivaade - Split-Level House with Views in Aglisides
Split-Level House with Views in Aglisides
365 000 €1973 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Split-Level House with Views in Aglisides
Anglisides · 185 m² · 3 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor