Müükhouse
Spacious Villa with Unique View in Quiet Area
780 000 €
5190 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
150 m²
Elamispind
443 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This five-bedroom villa, built in 2002, is located in a tranquil setting with a unique view. It features a bright living area, an open-plan kitchen, and a utility room on the ground floor, with a guest room and en-suite bathroom. The upper level includes a master bedroom with an en-suite bathroom, a second bedroom, and a separate WC. The property includes two terraces, a closed garden with a pool,...
Ehitusaasta2002
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
44 kWh/m²/yrA
Class A — 44 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1 kg CO²/m²/yrA
Class A — 1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
7 kmKeskkool
7 kmÜlikool
19 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.