Müükapartment
Spacious Penthouse with Pool in Milan
1 990 000 €
9950 €/m²
Milano
9
Toad kokku
3
Vannitoad
200 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This nine-room, three-bathroom apartment is located on the fourth floor of an elegant building in a sought-after area of Milan. The property features large, bright spaces with triple exposure and large windows. It includes a spacious living room, a separate TV room, an open-plan kitchen, three bedrooms, and a fourth room for use as a study or staff. A double parking space and a communal rooftop po...
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus4
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
200 m3 minMetroopeatus
200 m3 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
500 m7 minKeskkool
1,3 km20 minÜlikool
1,1 km18 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
400 m5 minRestoran
100 m1 minPank
200 m4 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
100 m2 minHaigla
1,5 km23 minVeterinaaria
200 m3 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
4 km11 minKeskkond
Raudtee
1,2 km19 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.