Müükhouse
Spacious House with Pool in Mandagout
315 000 €
1465 €/m²
9
Toad kokku
6
Magamistoad
3
Vannitoad
215 m²
Elamispind
900 m²
Krunt
900 m²
Aed
Kirjeldus
This six-bedroom, six-bathroom house is currently operated as a guest house, featuring a sauna and swimming pool on an adjoining 900 m² garden. The ground floor includes a 50 m² living area with high ceilings and a fireplace, alongside a fully equipped professional kitchen. The upper levels offer two bedrooms with en-suite bathrooms and a large mezzanine, while the top floor contains four addition...
Energiaklass
303 kWh/m²/yrE
Class E — 303 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrB
Class B
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
22 kmLennujaam
55 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
37 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
4 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
12 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
5 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.