Müükhouse
Spacious House with Pool in Ladon
478 000 €
2390 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
200 m²
Elamispind
2800 m²
Krunt
Lõuna
Suund
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This property comprises two houses and a hangar on a 2800m² plot in Ladon. The main house offers five bedrooms, including a master suite, a mezzanine, and a dressing, alongside a 50m² terrace, heated pool, and jacuzzi. It features south and east exposures, solar panels, and a range of modern amenities such as fibre optic internet and reversible air conditioning.
Energiaklass
166 kWh/m²/yrC
Class C — 166 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
78 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
39 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
29 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
16 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
16 kmPhoto Tour

Spacious House with Pool in Ladon
478 000 €
2390 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
IAD France / Jennifer Gillot
Viide: 1983559