Müükhouse
Spacious House with Pool in Adamswiller
279 900 €
1917 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
146 m²
Elamispind
1780 m²
Krunt
Kirjeldus
This six-bedroom house features a newly installed pool and a large garden. The property includes a spacious living area with an open-plan kitchen, a sunlit dining room, and a covered terrace. The ground floor offers a bathroom with a dressing room, an independent WC, and a large bedroom, while the upper floor has four bedrooms and a bathroom with WC. The house is equipped with air conditioning, a...
Energiaklass
78 kWh/m²/yrB
Class B — 78 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
4 kmLennujaam
50 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
25 kmRaamatukogu
12 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
3 kmRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
17 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
14 kmKeskkond

Spacious House with Pool in Adamswiller
279 900 €
1917 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Laforet SAVERNE - Laforêt SAVERNE
Viide: 21482585
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.