Müükhouse
Spacious House with Garden in Town Centre
470 000 €
2136 €/m²
8
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
220 m²
Elamispind
4758 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom house features a separate kitchen and a large living room with a fireplace. The property includes a garden, garage, and various outbuildings, situated near the town centre.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
160 kWh/m²/yrC
Class C — 160 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
47 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
45 kmRaamatukogu
LähedalRand
14 kmKeskkond

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 30. apr 2025 | 525 000 € | 2386 € / m² | Algne |
| 5. märts 2026 | 470 000 € | 2136 € / m² | -10.5% |