Müükapartment
Spacious Flat with Park View in Saint-Dié-des-Vosges
72 000 €
692 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
104 m²
Elamispind
Kirjeldus
This six-bedroom, two-bathroom flat features two kitchens, a large living room, and two separate entrances. The property is located on the second floor of a copropriété with a landscaped park view and nearby amenities. The flat was originally two separate units and could potentially be divided again.
OmandTäis
Korrus2 / 4
Energiaklass
280 kWh/m²/yrE
Class E — 280 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
28 kg CO²/m²/yrC
Class C — 28 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
55 kmHaridus
LähedalRand
17 kmKeskkond

bedroom

Spacious Flat with Park View in Saint-Dié-des-Vosges
72 000 €
692 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Optimhome
Optimhome Immobilier
Viide: 830039385996
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.