Müükapartment
Spacious Flat with Balcony in Romano Canavese
77 000 €
642 €/m²
3
Toad kokku
2
Vannitoad
120 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom flat features a spacious open-plan living area with balcony access. The property includes a garage, cellar, and is situated on the second floor of a six-storey building with a lift. The flat benefits from a communal garden and is located in Romano Canavese.
Ehitusaasta1970
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2 / 6
Lisaomadused
Lift
Möbleeritud
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tecnocasa.it, trovacasa.it
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.