Müükapartment
Spacious Flat with Balcony in Grenoble
150 000 €
1807 €/m²
5
Toad kokku
83 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat features a double living room, an equipped kitchen, and a balcony overlooking a private park. The property benefits from a south/north orientation, providing ample natural light throughout the day. It is situated on an elevated ground floor in the Eaux Claires district, close to amenities, schools, and transport links.
Ehitusaasta1962
OmandKaasomand
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Spacious Flat with Balcony in Grenoble
150 000 €
1807 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1955409
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 17. märts 2026 | 160 000 € | — | Algne |
| 9. apr 2026 | 150 000 € | — | -6.3% |