Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Spacious Flat near Centre Saint-Loup

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 6
KorterEsimesel korrusel

Spacious Flat near Centre Saint-Loup

547 € / kuus
8 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 18. juuni 2026

3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht

Kirjeldus

This spacious three-bedroom flat is located on the ground floor of a quiet residential building near the town centre. It features a bright and airy living room, two bedrooms, a bathroom, a WC, and a storage cupboard. The property includes one parking space and is close to local amenities, with all charges included in the rent.

KüteGaas

Lisaomadused

Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

191 kWh/m²/a
D
Class D: 191 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

25 kg CO²/m²/a
D
Class D: 25 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
6 km
Lennujaam
97 km

Haridus

Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
31 km
Raamatukogu
6 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
6 km
Haigla
11 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
30 km

Keskkond

Raudtee
5 km

Photo Tour

Välivaade - Spacious Flat near Centre Saint-Loup

facade

Vannitoad - Spacious Flat near Centre Saint-Loup

bathroom

Toad - Spacious Flat near Centre Saint-Loup

other room

Köök - Spacious Flat near Centre Saint-Loup

kitchen

Aed - Spacious Flat near Centre Saint-Loup

courtyard

Toad - Spacious Flat near Centre Saint-Loup

other room

Spacious Flat near Centre Saint-Loup
547 € / kuus8 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor