Müükapartment
Spacious Apartment with Terrace in Villaricca
235 000 €
1679 €/m²
Via della Resistenza, Villaricca (NA)
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
140 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This spacious, well-lit apartment is located in the private park MA.IO.SA in Villaricca, featuring two bedrooms and two bathrooms. The property benefits from a double exposure, ensuring natural light throughout the day and excellent ventilation. It includes a terrace, an elevator, and a kitchen, with a private parking space assigned.
SeisukordUus
Korrus1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
6 km15 minMetroopeatus
2,1 km5 minLennujaam
8 km20 minHaridus
Lasteaed
400 m7 minKeskkool
9 km24 minÜlikool
5 km12 minRaamatukogu
1,9 km30 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
200 m4 minRestoran
700 m12 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
300 m5 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
10 km26 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.