Müükapartment
Spacious Apartment with Terrace in Lokeren
379 000 €
3267 €/m²
Eksaardsedam 92, 9160 Lokeren
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
116 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the first floor of a well-maintained residence in Lokeren, close to schools, public transport, and the village centre. The apartment features a generous living space with large windows, an open-plan kitchen, and a south-west facing terrace. Additional amenities include a private basement storage, a garage, and two parking spaces.
Ehitusaasta2002
SeisukordHea
Korrus1 / 2
Energiaklass
127 kWh/m²/yrB
Class B — 127 kWh/m²/yr
Asukoht
Eksaardsedam 92, 9160 Lokeren
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
5 km13 minLennujaam
44 km1.9hHaridus
Lasteaed
3,0 km8 minÜlikool
19 km49 minRaamatukogu
3 km9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
200 m3 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
400 m7 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
4 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
900 m14 minRand
6 km15 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.